KIEDY NIE WARTO BYĆ WYTRWAŁYM?

Wierzymy, że wytrwałość jest cnotą i nigdy nie powinniśmy się poddawać. Czy jednak zawsze nam to służy? Sprawdź, dlaczego trzymasz się błędnych decyzji, które od dawna nie przynoszą Ci korzyści. Jak się okazuje wiele mechanizmów psychologicznych powoduje, że nie potrafisz zrezygnować, dlatego dalej trzymasz się ze złej pracy lub partnera. Szybko przekonasz się, że wytrwałość w dążeniu do celu nie zawsze nam służy i nie zawsze warto być wytrwałym. Kilka prostych kroków potrafi sprawić, że z pewnością poczujesz ulgę w niektórych aspektach życia.

Zapraszam Cię do zajrzenia na mojego funpaga: Kliknij!

Cześć! Nazywam się Dorota Filipiuk i od 10 lat pomagam ludziom uczyć się efektywnie, wykorzystując wiedzę na temat tego, jak uczy się nasz mózg. Jestem psychologiem, trenerem i coachem w trakcie certyfikacji. Przeprowadziłam ponad 15 tysięcy godzin na sali szkoleniowej i sprzedałam ponad 21 000 kursów online, dlatego ludzie ufają moim umiejętnościom.

Dorota jest współautorką produktów wspierających proces diagnozy i rozwoju potencjału zdolnych gimnazjalistów. W dodatku była prelegentką na licznych konferencjach i gościem w wielu podcastach. Prowadzi kanał w serwisie YouTube i podcast ,,Efektywność Osobista”.

Jej artykuły znajdziesz m.in. w Wysokich Obcasach, Estate i przede wszystkim Forbes’ie.

Była wykładowcą na dwóch uczelniach wyższych, prowadziła szkolenia m.in. dla MAN, Stella i Bank Polski. W podróży dookoła świata założyła 2 firmy online. Jest szczęśliwą mamą Kornelki, pasjonatką zdrowego stylu życia. W wolnych chwilach kocha malować i uprawiać aerial yogę.

Czy już wiesz, kiedy nie warto być wytrwałym? 🙂