BEZPŁATNE Szkolenie Prowadzone Przez Dorotę Filipiuk:

Jak Zdobyć Czas Na Wszystko i Raz Na Zawsze Skończyć Z Odkładaniem Na Potem

Zwiększ Swoją Efektywność Nawet o 300% W Ciągu Najbliższych 30 Dni Przez Wykorzystanie Ponadczasowych Sposobów Dostosowanych Do Realiów XXI Wieku!

Czego Się Dowiesz Na Tym Szkoleniu:

Sekret #1: 5 prostych kroków, które pomogą Ci zaplanować czas na wszystko i zarządzać tym planem, tak aby go wykonać pomimo ROZPRASZACZY!

To Szkolenie Jest Dla Ciebie jeśli:

Sekret #2: Jak raz na zawsze skończyć z odkładaniem na potem poprzez wykorzystanie banalnie prostej metody najbardziej efektywnych ludzi na świecie

Sekret #3: Jak zwiększyć swoją efektywność o nawet 300% w ciągu najbliższych 30 dni przez wykorzystanie ponadczasowych sposobów, robiąc... mniej!

>> Ciągle brakuje Ci czasu i odkładasz wszystko na potem

>> Kiedy zaplanujesz swój dzień, wszystko w okół Cię rozprasza

>> Jesteś wiecznie zajętą osobą, ale nie osiągasz tego co byś chciał/chciała

>> Jesteś zajętym rodzicem

>> Jesteś studentem

>> Jesteś osobą rozwijającą swoją karierę

>> Jesteś przedsiębiorcą

>> Lub... Jesteś każdą z tych osób na raz!

UWAGA: To Szkolenie Jest Skierowane Do Ambitnych I Zajętych Osób. Pozwoli Ci Opanować Sekrety Zarządzania Sobą W Czasie Nawet Jeśli Uważasz, Że Masz Słomiany Zapał, Jesteś Niezorganizowany, Brak Ci Dyscypliny I Wszystko Cię Rozprasza!

Co Mówią Inni Po Obejrzeniu...

,,Przychodzę na wszystkie Pani webinary bo jak nikt przekazuje Pani ogrom wiedzy w tak krótkim czasie. Uwielbiam Pani energię, to że zawsze odpowiada Pani na pytania uczestników i przygotowuje świetne materiały. Webinary zawsze mijają mi błyskawicznie- niech robi je Pani dużo częściej!"

Klaudia Borek, Farmaceutka

,,Podczas webinaru chciałem jednocześnie zająć się innymi obowiązkami a zanim się obejrzałem nie tylko czas minął to jeszcze w tak miłej atmosferze i z tak wieloma wskazówkami. Mówi Pani, że ułatwia Pani ludziom życie i zgadzam się z tym w zupełności! Już używam poznane metody''

Bartosz Maciejewski, Student Budownictwa

"Zarządzanie Czasem To Mit! Aby Osiągać Wybitne Wyniki Musimy Się Nauczyć Zarządzać SOBĄ i Swoją Energią W Czasie. Właśnie Po To Opracowałam To Szkolenie"

Psycholog & Certyfikowany Trener Efektywności Osobistej; Właścicielka 2 firm, które założyła w podróży dookoła Świata; podróżniczka, pasjonatka zdrowego stylu życia i przeszczęśliwa mama Kornelki.

Dorota Filipiuk

Prowadząca szkolenie: