KONIEC z powolnym czytaniem, brakiem koncentracji i rozumienia

Czytaj SZYBCIEJ, LEPIEJ I PRZYJEMNIEJ!

Czytaj jak GENIUSZ!

Kurs ,,Czytaj jak Geniusz" odmieni Twoje czytanie!

Cześć!

Jestem Dorota i od 10 lat pomagam ludziom wykorzystać ich potencjał.
Za pomocą kursu ,,Czytaj jak Geniusz" pokażę Ci, jak czytać efektywnie i szybko, tak, abyś pokochał to robić i widział niesamowite efekty!

Jak wygląda kurs ,,Czytaj jak Geniusz" od środka?

Moduł 1 - Dobry Start & Fundamenty Programu

W tym module sprawdzisz swoją obecną szybkość czytania, pole widzenia i poziom zrozumienia tego co czytasz. Dowiesz się także o fundamentach naszej metody i o tym jak odnieść sukces z tym programem.

Moduł 2 - Metoda Szybkiego Czytania

W tym module dowiesz się na czym polega pełna metoda szybkiego czytania i jak zastosować jej elementy do efektywnej pracy z tekstem. Dowiesz się na czym polega szybkie czytanie, jakie nawyki wyrobisz podczas treningu i co jest najważniejsze, aby zobaczyć niesamowite rezultaty. W tym module czeka na Ciebie mnóstwo ciekawostek!

Moduł 3 - Trening Efektywnego Czytania ™: Część 1 - Mistrzowskie Nawyki Czytania

W tym module krok po kroku pozbędziemy się negatywnych nawyków raz na zawsze i opracujemy właściwe nawyki czytania. Już sam ten trening pozwoli Ci czytać 2 razy szybciej ze zrozumieniem, co potwierdzisz wykonując test szybkości czytania.

W tym module poznasz i opanujesz do mistrzostwa zasady działania Twojego umysłu w procesie czytania, tak aby podczas pracy z tekstem Twój umysł stał się twoim największym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem.

Moduł 4 - Trening Szybkiego Czytania: Część 2 - Instrukcja Obsługi Umysłu

W tym module dostajesz kompleksowy, 30-dniowy trening szybkiego. Każda lekcja zawiera ćwiczenia na koncentrację uwagi, ćwiczenia oczu, poszerzanie pola widzenia, zatrzymanie wokalizacji, wskaźnikowanie i sprawność percepcyjną. Każda lekcja uczy Cię lepszej koncentracji, szybszego i efektywniejszego czytania. A wszystko w postaci ciekawych ćwiczeń, tekstów z których możesz się wiele nauczyć i gier, które zamienią trening w zabawę.


Poza zestawami ćwiczeń i nagrań wideo, dostaniesz również dostęp do ciekawych treści z rozwoju osobistego, wielu ciekawostek i niespodzianek- bardzo mi zależy, abyś przepadał za tym treningiem

Jak wygląda kurs od środka?

Dla kogo jest ten produkt?

Dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą go tracić na wkuwanie, nudną naukę i wielokrotne powtarzanie informacji;

Dla osób, które chcą utrzymać swój umysł w świetnej kondycji! Zależy im na tym, aby być bystrym, mądrym i zdrowym człowiekiem;

Dla osób, które cenią sobie zdobywanie wiedzy, ale widzą, że tracą mnóstwo pieniędzy na zapominaniu tego czego się uczyły np. z książek, kursów;

Dla osób, które chcą działać mądrze, a nie ciężko i uzyskiwać super wyniki np. na egzaminach

Zobacz co mówią moi Kursanci:

Kliknij i zobacz wszystkie recenzje!

Czy wiesz, że kursy:

Są interaktywne?

Zawierają grafiki, filmy, ćwiczenia, testy, ciekawostki, zdjęcia i animacje, które uprzyjemnią Ci naukę? ;)

Są cały czas aktualizowane?

Płacisz raz i cały czas masz dostęp do najnowszej wersji kursów!

Są z dożywotnim dostępem?

Mogą towarzyszyć Ci przez całe życie! Od egzaminu 8-klasisty aż po emeryturę ;)

Dlaczego kursy warto przerabiać przez Internet?

Możesz je przerabiać kiedy tylko chcesz! Są dla Ciebie dostępne 24 godziny, 7 dni w tygodniu, przez całe życie!

Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy, nic Ci nie przepada, wszystkie materiały masz w jednym miejscu do których możesz wracać.

Możesz z nich korzystać gdzie tylko chcesz- jadąc do szkoły/pracy, będąc na wakacjach, czekając w kolejce w sklepie itp.

Poza Kursem ,,Czytaj jak Geniusz" dostaniesz 30-dniowy dostęp do Akademii Efektywności za jedyne 2 zł!!!

dostajesz ćwiczenie, dzięki któremu dowiesz się jak znaleźć cel w życiu;


poznasz nawyk, który pomoże Ci cieszyć się z tego co masz;


dowiesz się, co możesz zrobić aby mieć więcej czasu na co tylko chcesz;


poznasz nawyk, który pomoże Ci lepiej uczyć się i pracować


dowiesz się o najważniejszym nawyku ludzi długowiecznych oraz


wdrożysz nawyk, dzięki któremu odbudujesz swoje znajomości

Dostaniesz również BEZPŁATNY dostęp do 1,5-godzinnego szkolenia ,,Jak ruszyć z miejsca i zacząć działać” oraz dostęp do fantastycznej Grupy ludzi, gdzie poza LIVE’ami ze mną i ekspertami, postami i konkursami masz dostęp do Ludzi, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i będą Cię wspierać w osiąganiu celów.

Gwarancja Satysfakcji!

Nie ponosisz żadnego ryzyka finansowego! Jeśli z jakiegoś powodu kurs nie będzie odpowiadał Twoim oczekiwaniom wystarczy, że w ciągu 14 dni napiszesz do nas maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a dostaniesz 100% zwrotu zainwestowanych pieniędzy.

Podsumowując. Kupując kurs na tej stronie otrzymujesz:

  • Lekcje i Trening Efektywnego Czytania*
  • Lekcje i 30-dniowy Trening Szybkiego Czytania*
  • dożywotni dostęp do Grupy Geniuszy, gdzie cały czas możesz otrzymać wsparcie i dodatkową wiedzę;
  • Dostęp do Akademii Efektywności na 30 dni za jedyne 2 zł

* w cenie masz dożywotni dostęp i wszystkie aktualizacje do najnowszej wersji!

wartość: 150 zł

wartość: 200 zł

wartość: 200 zł

suma: 600 zł

wartość: 50 zł

Chcę już zacząć mój kurs >>

289 zł

oszczędzasz: 311 zł

A jeśli czegoś nie zrozumiem?

Masz do dyspozycji Grupę, maila a być może Dorota nagra dodatkowe materiały, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Możesz być pewien, że nie zostaniesz z niczym sam!

Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą go tracić na wkuwanie, nudną naukę i wielokrotne powtarzanie informacji. Dla osób, które cenią sobie zdobywanie wiedzy, ale widzą, że tracą mnóstwo pieniędzy na zapominaniu tego czego się uczyły np. z książek, kursów itd.

Co w sytuacji, gdy kurs mi się nie spodoba?

Wszystkie moje kursy są objęte gwarancją satysfakcji, co oznacza, że jeśli z jakiegoś powodu kurs nie przypadnie Ci do gustu, wystarczy że napiszesz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl a zwrócimy Ci 100% Twojej inwestycji.

Ile czasu zajmuje przerobienie kursu?

Idealnie, jeśli 3 razy w tygodniu poświęcisz na kurs nawet 15 minut i będziesz stosować zawarte tam wskazówki- dzięki temu uczysz się technik a przy okazji szybko zapamiętujesz informacje, których potrzebujesz.

Jak długo mogę korzystać z kursu?

Kurs, który kupujesz masz na ZAWSZE. Możesz do niego wracać wielokrotnie nawet za 5, 10 czy 15 lat.Będzie on również aktualizowany w tej cenie, co oznacza, że zawsze masz najlepszą wersję kursu bez wydawania nawet złotówki!

Jakich rezultatów mogę się spodziewać po ukończeniu kursu?

Kurs ma Ci pomóc przynajmniej podwoić tempo czytania ( są osoby których tempo wzrosło nawet 10-krotnie!). Jednak jestem w 100% pewna, że zauważysz znaczny wzrost koncentracji, zapamiętywania i zrozumienia. Nabędziesz lepsze nawyki nauki, pewność siebie i zaufanie do własnego mózgu.

Często Zadawane Pytania i Odpowiedzi

Masz pytania? Sprawdź poniższą sekcję, lub napisz maila na biuro@dorotafilipiuk.pl

Chcę już zacząć mój kurs >>