blog

Jak zapamiętywać wszystko tak łatwo jak wspomnienia? | odcinek 3/4

pamięć1 pamięć1 pamięć1 pamięć1

 

 

 

Witaj trzeciego dnia Mini Kursu Efektywnej Nauki. Mam nadzieję, że już wdrażasz metody, które poznałeś do tego, aby uczyć się efektywniej. Czy to już mnemotechniki, czyli sposoby na super szybkie, łatwe i przyjemnie zapamiętywanie? Nie, na razie poznałeś garść podstaw a mnemotechniki to narzędzia, które zrobią z Ciebie geniusza! Jak działają? Wykorzystują bardzo prosty mechanizm, który używasz nieświadomie cały czas, zapamiętując wspomnienia. Jaki to mechanizm? Na czym polega? Zobacz i zastosuj te sposoby już dzisiaj bez względu na to czego się uczysz!

Przesyłam Ci również kilka plików a wśród nich ćwiczenie dla twoich zmysłów. Zrób je do jutra, bo już jutro czeka Cię spotkanie z rewelacyjną techniką zapamiętywania, którą możesz zacząć stosować od razu!

Przesyłam Ci również kilka plików a wśród nich ćwiczenie dla twoich zmysłów. Zrób je do jutra, bo już jutro czeka Cię spotkanie z rewelacyjną techniką zapamiętywania, którą możesz zacząć stosować od razu- chcę Cię przekonać, że masz niesamowite zdolności dlatego nie możesz opuścić jutrzejszej lekcji! Jestem pewna, że ta technika bardzo przypadnie Ci do gustu, podobnie jak NIESPODZIANKA, którą otrzymasz ode mnie już jutro. 

A dzisiaj zobacz, dlaczego tak łatwo zapamiętujesz wspomnienia i co zrobić, aby tak szybko zapamiętywać inne informację. Zapraszam do oglądania;)

 

Już jutro przed Tobą ostatni dzień Mini Kursu Efektywnej Nauki. Pokażę Ci świetną technikę zapamiętywania, dzięki której przekonasz się jak genialną masz pamięć – pamiętaj o tej lekcji 😉  Przygotowałam też dla Ciebie pewną NIESPODZIANKĘ, którą podaruję Ci już jutro!

Jestem pewna, że zechcesz dokończyć kurs (statystyki nie kłamią) także widzimy się już jutro!!!

Dorota

 

 

PLIKI DO POBRANIA:

 

wyzwanie dla Ciebie

Zobacz również: