Konsultacje Indywidualne z Trenerem Technik Nauki

Zwykłe korepetycje to nic innego jak spędzanie jeszcze większej ilości czasu na nauce z wiarą, że im dłużej się uczymy, tym lepiej.Jest jednak zupełnie inaczej!

Jeśli dowiesz się w jaki sposób się uczyć, Twoje trudności w nauce odejdą w zapomnienie.

Konsultacje z Trenerem technik nauki to rozwiązanie dla każdego, kto nie tylko chce nauczyć się świetnie materiału (np. na egzamin), ale również chce dowiedzieć się jak to zrobić efektywnie!

Czym się różnią konsultacje od zwykłych korepetycji?

A jeśli jestem Rodzicem?

Na konsultacjach trener przerabia z Tobą wybrany materiał a przy okazji pokazuje jak nauczyć się go efektywnie- dzięki temu jesteś coraz lepszy w nauce każdego przedmiotu!

Po umówieniu na się na rozmowę wyślij trenerowi zagadnienia jakie chcesz przerobić, aby mógł dobrać dla Ciebie najlepsze metody ;)

Na konsultacjach możesz zapytać trenera o to, jakie błędy robisz w nauce, jak wyrobić nawyk systematyczności, jak się motywować do nauki itd.To indywidualna rozmowa w której masz nie tylko przerobić materiał, ale nauczyć się uczyć na własnym materiale!

Jeśli wykupisz konsultacje sam decydujesz jak chcesz je spożytkować:

>> możesz umówić swoje Dziecko/Dzieci na wspólne odrabianie lekcji z trenerem, który pomagam im zmienić nastawienie do nauki;

>> możesz umówić się na konsultacje dotyczące poradzenia sobie z problemami Twojego Dziecka w nauce;

>> możesz umówić swoje Dziecko/Dzieci na konsultacje mające na celu przerobienie kursów Doroty Filipiuk. Trener udziela informacji zwrotnej, pomaga stosować techniki jak najlepiej, wyznacza plan działania itd.

Czy warto jest skorzystać z indywidualnych konsultacji, jeśli mam już kursy Doroty Filipiuk?

Jak konsultacje mogą mi pomóc w nauce do egzaminu?

Indywidualne konsultacje to świetna okazja, aby:

>> omówić techniki poznane w kursach Geniusza na swoich prywatnych przykładach np. wspólnie uczyć się do egzaminu

>> wspólnie przećwiczyć techniki poznane w Kursach np. przesłać mapy myśli do oceny, popracować nad skojarzeniami, poznać sposoby na dopracowanie poznanych metod do perfekcji, skonsultować swoje umiejętności;

>> uzyskać profesjonalną poradę dotyczącą m.in. motywacji do działania, przerabiania kursu czy technik wychowawczych, szczególnie w przypadku Dzieci

Jeśli masz przed sobą ważny egzamin (8-klasisty, matura, prawo jazdy, egzamin językowy, na aplikację, na studia itd.) możesz potrzebować dodatkowego wsparcia- zaplanowania nauki, motywacji, przerobienia najtrudniejszych zagadnień.

Pamiętaj, że możesz skorzystać z konsultacji w kilka osób (do 3 osób) :)

Nasz trener przygotowuje się bardzo skrupulatnie do rozmowy z Tobą tak, aby dobrać Ci jak najlepsze narzędzia.

Jeśli masz już opłacone konsultacje:

Jeśli chcesz wykupić konsultację, wybierz swój pakiet poniżej:

Napisz maila do wybranego Trenera z dowodem wpłaty i informacją nad czym chcesz pracować (możesz nawet wysłać zdjęcie swoich notatek, konkretne definicje czy przykłady!).

Trenera z którym chcesz pracować możesz wybrać poniżej (trenerów można zmieniać) :

Sam zdecyduj jak chcesz podzielić swój czas- u nas nie przepada Ci nawet minuta!

60 MINUT KONSULTACJI
180 MINUT KONSULTACJI
360 MINUT KONSULTACJI

Poznaj moich wspaniałych Trenerów:

MARCIN


Moją pasją jest nauka... naprawdę! Każdego dnia uczę się czegoś nowego i zwiększam swoje kompetencje. Do tej pory nauczyłem się dwóch języków obcych: angielskiego i niemieckiego, a w drodze jest włoski.

Nauczyłem się sztuki iluzji, którą wykonuję od 7 lat oraz hipnozy, którą wykorzystuję w swoich pokazach od jakiegoś czasu. Pasjonuje mnie ludzki organizm, dlatego wybrałem studia na kierunku lekarskim, podczas których prowadzę badania naukowe między innymi o wpływie diety na zdrowie i funkcjonowanie człowieka.Możesz mi nie uwierzyć, ale jeszcze kilka lat temu byłem beznadziejnym uczniem! Ba! Sam bym nie uwierzył, że kiedyś nauka będzie moim hobby i znajdując na nią czas między pracą i pasjami, będę w stanie utrzymywać wysoki poziom swoich osiągnięć naukowych!To wszystko osiągnąłem dzięki wiedzy Polskich trenerów jak Dorota Filipiuk, Marek Szurawski czy Piotr Deptuch, jak również uczestnicząc w wielu zagranicznych kursach osób takich jak Jonathan Levi czy Anthony Metivier.

Aby umówić się z Marcinem na konsultację napisz wiadomość na:


[email protected]

KAROLINA

Głęboko wierzę, że rozwój powinien mieć ludzką twarz, a drabina, po której się wspinamy, musi być przystawiona do odpowiedniej ściany. Kiedyś ktoś dał mi szansę i pokazał, jak się uczyć – to dało mi wiarę w siebie, która okazała się być trampoliną do sukcesu: dzięki niej mogę się dziś mogę przedstawiać jako prawniczka z międzynarodowym doświadczeniem, mówiąca biegle w trzech językach obcych i intensywnie ucząca się czwartego. I to wszystko przed 25 rokiem życia!

Co prawda nigdy nie miałam problemów z nauką, ale mnemotechniki i efektywne notatki znacznie przyspieszyły moją pracę – zwłaszcza podczas studiów prawniczych, które realizowałam w czterech językach w trzech różnych krajach, a mimo to znajdowałam czas na moje pasje: copywriting, teatr, piosenkę aktorską i podróże.

Na konsultacje zapraszam szczególnie osoby, które zadają sobie pytanie: „to naprawdę takie proste?” – zwłaszcza w kontekście języków obcych, prawa i uczenia się „na pamięć”.

Aby umówić się z Karoliną na konsultację napisz wiadomość na:


[email protected]


Maturzysta poznający świat z szerokim uśmiechem na twarzy. Kiedyś poszukiwał sposobu na to, jak uczyć się szybko i efektywnie, a dzisiaj jest trenerem efektywnych technik nauki i z pasją dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi. Wierny widz polskich teatrów muzycznych, jak i trener w Pracowni Musicalu w “Twórczo”, gdzie od kilku lat współpracuje z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku.


,,Moją największą pasją jest musical. Uwielbiam jeździć po Polsce i oglądać spektakle muzyczne, ale jeszcze bardziej lubię w nich uczestniczyć!''

Psycholog Abraham Maslow napisał: „Historia rasy ludzkiej jest historią mężczyzn i kobiet, którzy zmarnowali swój potencjał".

Mam na imię Zuza i jestem studentką V roku psychologii biznesu. Moją pasją jest poszerzanie wiedzy z zakresu efektywnej nauki, zarządzania sobą w czasie, planowania oraz rozwoju osobistego. Na co dzień łączę studia dzienne z pracą jako Trener Pamięci. Ponadto jestem wielbicielką myślenia wizualnego z ogromną pasją do robienia map myśli!

Na zajęcia ze mną, w ramach Akademii Geniusza zapraszam wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić a przy okazji zdobyć ogrom wiedzy!Ukończyłem matematykę z chemią, potem informatykę, biologię i zacząłem prawdopodobnie jedną z największych przygód mojego życia w laboratorium BSL-3 ze szczególnie niebezpiecznymi patogenami bakteryjnymi i wirusowymi.


To dzięki tej pracy zacząłem intensywniej poszukiwać efektywnych metod uczenia się oraz kursów i książek dotyczących rozwoju osobistego. Efektem tych poszukiwań było m.in. zdobycie trofeum mistrza samodyscypliny, ukończenie kursu trenera efektywnej nauki Dorota Filipiuk, otworzenie doktoratu z biologii medycznej, rozpoczęcie specjalizacji z epidemiologii i widocznych postępów w nauce języka hiszpańskiego.

MACIEJ

ZUZA

PAWEŁ

Aby umówić się z Maciejem na konsultację napisz wiadomość na:


[email protected]


Aby umówić się z Zuzą na konsultację napisz wiadomość na:


z[email protected]


Aby umówić się z Pawłem na konsultację napisz wiadomość na:


[email protected]


Jeśli masz już opłacone konsultacje:

Jeśli chcesz wykupić konsultację, wybierz swój pakiet poniżej:

Napisz maila do wybranego Trenera z dowodem wpłaty i informacją nad czym chcesz pracować (możesz nawet wysłać zdjęcie swoich notatek, konkretne definicje czy przykłady!).


Sam zdecyduj jak chcesz podzielić swój czas- u nas nie przepada Ci nawet minuta!

60 MINUT KONSULTACJI
180 MINUT KONSULTACJI
360 MINUT KONSULTACJI