Jak zrealizować płatność?
Cześć, z tej strony Dorota...
Z powodu tego, że trochę już się znamy, chciałabym Cię dzisiaj zaprosić do udziału w czymś wyjątkowym. O ile Akademia Efektywności to kompletnie nowy produkt, to elementy, które się na nią składają przyniosły moim ukochanym podopiecznym wspaniałe rezultaty... Tutaj postanowiłam przerobić je na gotowe schematy i połączyć w całość :) 
Co inni ludzie mówią o moich szkoleniach?
Ola Szmak
Jak najbardziej polecam Twój kurs, ponieważ uczy jak łatwo zapamiętywać dane, jak w przyjemny sposób przyswajać wiedze. Bardzo mi sie podoba, ze tłumaczysz w pewnym sensie genezę danego problemu i cale spektrum (czy dość duża cześć) która on obejmuje. To nie tylko suche ćwiczenia do wykonania. Dla mnie budujesz świadomość, a ta myślę ze nawet po zakończeniu takiego kursu zostaje i nawet jeśli ćwiczenia sie kończą- to chce sie więcej :)
Tomasz z Kielc
Oczywiście, zdecydowanie bym polecił, gdyż Dorota Filipiuk jest osobą konkretną, kompetentną, uśmiechniętą, udowadnia swoją postawą, że można osiągnąć cel bez względu na to, z jakiego miejsca się startuje, i co się o sobie samym myśli (przynajmniej na początku swojej drogi, później dzięki takim osobom, jak Dorotka się to zmienia na lepsze), przekazuje cenne i ciekawe informacje w przyjazny sposób, działa motywująco na człowieka, podbudowuje i popycha do przodu, jest takim jakby wsparciem, bo się wie, że ktoś inny też dąży do celu. Jej słowa są inspirujące, pobudzają w człowieku wiarę w siebie i w swoje możliwości. Jak dla mnie Dorota Filipiuk jest wartością, którą doceniam i z chęcią oglądam, słucham i wiele z jej słów wcielam w życie z efektem. Najlepsze jest to, że porady Doroty są bardzo proste, a co za tym idzie, łatwo je zastosować w praktyce z natychmiastowym często efektem, co akurat w moim przypadku jest wybitnie interesujące, ponieważ jestem nastawiony na szybki efekt :)
Marta krasowska
Przede wszystkim nauczyłam się poprawnie rysować mapy myśli i używać mnemotechnik. Miałam wcześniej kursy z innej firmy, ale nie pokazano mi od razu jakich błędów unikać w MM, ale także w używaniu mnemotechnik. Wtedy już w czasie tamtego kursu popełniam błędy, które powielałam później. Myślałam, że wszystko robię poprawnie, ale efekty były mało widoczne i to mnie częściowo zniechęcało. Polecam w 100%. Każdy szczegół kursu jest dopracowany od strony technicznej i merytorycznej. Zamiast owijania w bawełnę i straty czasu konkretna dawka wiedzy podana w przystępny sposób.
Awatif
Jeżeli chodzi o kreacje nawyków to bardzo mi to pomogło wdrożyć nowe dwa nawyki, bo dowiedziałam się czegoś nowego, czego nie ma powszechnie w Internecie - szczególnie informacje o aplikacjach, że nawyk potrzebuje wskazówki itp.. Jeżeli chodzi o ucz się o geniusz jeszcze nie widzę efektów, bo nie przerobiłam do końca kursu, ale samo zwrócenie uwagi na ćwiczenie koncentracji bardzo pozytywnie wpłynęło na mnie i widzę w tym zakresie efekty - tj. w pracy. Notuj jak geniusz - dobrze, że zwrócone są uwagi na błędy przy tym notowaniu i wiem, dlaczego wcześniej mi nie wychodziło z mapami myśli. Jeżeli chodzi o czytaj jak geniusz to dopiero jestem po 1 lekcji ale i tak sporo sie z niej dowiedziałam i czytam ze wskaźnikiem. Odnośnie zarządzania czasem to czekam z niecierpliwością na ten kurs - mam nadzieje, że dowiem się z niego jak zarządzać czasem tak żeby nie "zburzyć" moich nowych nawyków i jak radzić sobie z wewnętrznymi barierami przed wykonaniem zadania, bo to są najtrudniejsze aspekty a szczerze mówią mało jest o tym informacji w Internecie, liczę na praktyczne wskazówki z Pani strony.
Ania K
Mapy myśli ! w prawdzie spotkałam się już z nimi w szkole, jednak wówczas nie potrafiłam się do nich przekonać, podczas kursu bardzo szybko zauważyłam jakie błędy popełniałam i teraz używam ich regularnie :) - mega ułatwienie, szczególnie na wykładach trochę ciężej wychodzi mi stosowanie mnemotechnik, przede wszystkim dlatego, że nie potrafię jeszcze znaleźć sposobu na naukę dużych treści, w których wiele elementów jest ważnych. Kurs polecam osobom, którym zależy na rozwoju osobistym, jest to chyba jeden z szybszych sposobów, aby podnieść swoje kompetencje w dodatku w bardzo przyjaznej i miłej formie, w stosunkowo niewielkiej cenie.
Paulina Mirońska
Zdecydowanie TAK. Zazwyczaj kiedy rozmowa schodzi na tematy Nauki, rozwoju osobistego i ciekawych webinarow, wspominam o Pani Dorocie z Lublina :) Dlaczego? Dużo promocji oraz również darmowe produkty, co wskazuje na to, że kursy są kierowane dla wszystkich z wyrozumieniem głębokości portfela. Materiał przygotowany w sposób, który chcę się słuchać. Indywidualne podejście do klienta. Kurs szybkiego czytania fajnie opracowany, z niemożliwością "odbębnienia" całości w jeden dzień, co zmusza do jakiejś systematyczności i pozostawia głód i nutkę ciekawości:)
Otaczając się przeciętnymi ludźmi bez aspiracji nie mamy dość silnej woli, motywacji i samodyscypliny a nasze nawyki są coraz gorsze... To SYZYFOWA PRACA!
Prostym kluczem do sukcesu w czymkolwiek sobie zamarzysz jest otoczenie się podobnymi do siebie ludźmi i znalezienie mentora, który Cię poprowadzi
A potem czerpanie pełnymi garściami z ich doświadczenia!!
Sukces mikrospołeczności został potwierdzony w sporcie, biznesie i wielu innych dziedzinach. Dlaczego? Dlatego, że błędy są nieodłącznym elementem sukcesu.
Ale kto powiedział, że to muszą być Twoje błędy i kto powiedział, że musisz iść samotnie?
Otaczając się właściwymi ludźmi we właściwym miejscu...
Korzystasz na ich błędach i zyskujesz głębokie doświadczenie z wielu dziedzin bez wysiłku, co ułatwia Twój rozwój
Jesteś ciągle zainspirowany i zmotywowany do utrzymywania właściwych nawyków. Energii Ci nie brakuje :)
Oszczędzasz tonę czasu od razu przelatując nad przeszkodami, zamiast z nimi walczyć
Wyrabisz właściwe nawyki i pozbywasz się tych starych wyuczonych schematów, które Ci szkodzą
Przełożysz w końcu wiedzę na praktykę dzięki właściwemu rozbiciu zadań
To jest Twoja Szansa Na Absolutną Maksymalizację Twojego Potencjału I Osiągnięcie Wersji Ciebie, Którą Chcesz Się Stać!
Ucz się bezpośrednio pod okiem Trenera Efektywności Osobistej Doroty Filipiuk
Dorota Filipiuk jest Trenerem efektywności osobistej i właścicielką dwóch firm. Opanowała techniki rozwoju swojego potencjału do maksimum, aby pomóc pracownikom powszechnie rozpoznawalnych polskich marek, a teraz wykorzystuje te same strategie aby pomóc swoim studentom. 
Przełam największe bariery hamujące Twój rozwój i zdobądź dramatyczną przewagę w swojej branży lub wybranym obszarze życia!
Wykorzystaj Od Razu
Właściwe Otoczenie & Wsparcie
Mentoring
Doświadczonego Trenera
Akademia to...
Dostęp Do Platformy E-learningowej Z 6 Wspaniałymi, Praktycznymi i Konkretnymi Modułami
Dostęp Do Prywatnej, Elitarnej Grupy Ambitnych Osób  Zapewniający Zdrową Rywalizację
Comiesięczne szkolenia LIVE oraz Webinary z dostępem do archiwum na później!
Codzienna Dawka Inspiracji I Motywacji Oraz Przyjemna Atmosfera!
Sesje Ze Znanymi Ekspertami Z Wielu Dziedzin (W tym Biznes, Nauka!)
Sekrety Odnalezienia Swojej Pasji I Zrozumienia Siebie!
Rewelacyjne Aplikacje Mobilne Przypominające RPG (Gamifikacja Rozwoju!) I Testy IQ
Zjazdy na żywo, spotkania grupowe!
A To Wszystko Pod Okiem Trenera Efektywności
W Skrócie
Wszystko Czego Potrzebujesz, Żeby Odkryć Swój Potencjał, Rozwinąć Skrzydła
I rozwijać się bez granic :)
W jednym miejscu! Bo tak naprawdę wszyscy chcemy bardzo podobnych rzeczy, a reguły osiągania sukcesu w każdej sferze są takie same!
Nieważne czy To...
Zdrowie
Relacje
Kariera
Jak Wyrobić Nawyki Ludzi Długowiecznych, Czuć Się I Wyglądać Lepiej!
Jak Poprawić I Wykorzystać Kontakty Z Innymi Ludźmi
Jak Pracować Efektywniej, Radzić Sobie Z Odwlekaniem I Toną Obowiązków
Nauka
Jak Uczyć Się Lepiej, Szybciej I Przyjemnie W Każdym Wieku
Rozwój osobisty
Jak Pracować Nad Swoimi Emocjami, Rozwijać Pasje I Wykorzystywać Czas Wolny 
Po prostu TY
Jak Odkryć Siebie, Swoje Pasje I Być Zgodnym Ze Sobą A Przy Tym Świadomie Siebie Kreować!
Możesz osiągnąć pełnię we wszystkich aspektach życia stosując te same zasady =)
A Do Tego Możesz Pomóc Innym, Co Daje Niesamowitą Satysfakcję I Ułatwia Rozwój :) 
To Wszystko Zawiera:
Akademia Efektywności Doroty Filipiuk
Przy Zakupie Zero Ryzyka! Ponieważ Chroni Cię...
30 Dniowa Gwarancja Satysfakcji Lub Zwrot Pieniędzy
30 dniowa gwarancja jakości dzięki, której możesz przetestować Akademię i w każdej chwili się wypisać. (Tak, zwrócimy Ci nawet tę złotówkę, jeśli nie będziesz usatysfakcjonowany!)
Dochód z zebranych złotówek zostanie przeznaczony na cele charytatywne wspierające edukację :) 
A jeśli ciągle masz wątpliwości czy warto, bo...
"Nie mam dość czasu na rozwój" 
Naprawdę? Prześledź swój tydzień godzina po godzinie i zobacz ile czasu wydatkujesz na bezsensowne czynności :) Wszyscy to robimy! Głowa do góry.
"Czy to zadziała dla mnie jeśli jestem rodzicem/studentem/bezrobotny/zapracowany?"
Absolutnie. Stworzyliśmy ten program pod kątem ludzi, którzy chcą coś zmienić! Nie ma znaczenia Twój wiek, ani co robisz w życiu. Akademia pomoże Ci osiągnąć to co chcesz - nawet jeśli nie wiesz co to!
"Nie stać mnie na opłacanie tego później"
Rozumiem, jeśli Twoja sytuacja finansowa nie jest najlepsza. Nie przejmuj się tym. Myślę, że pierwszy miesiąc pomoże Ci zmienić ją na lepsze :) Czasem warto zainwestować w coś innego. W tym wypadku koszt akademii to zaledwie 3 kawy na mieście... Perspektywa :)
"Nie chcę korzystać z Facebooka" 
I masz tu słuszność, bo wszyscy mamy problem z social mediami. Pamiętaj, że Akademia to nie tylko grupa społecznościowa :) O wszystkich zjazdach i Webinarach dowiesz się też mailowo.
"Nie jestem utalentowany i potrzebuję iść swoim tempem"
I całe szczęście, że tak myślisz! Opracowaliśmy Akademię tak, żebyś nie stracił gruntu pod nogami i mógł przebrnąć przez materiały w swoim tempie. Dostęp do szkoleń live będzie archiwizowany i nic nie stracisz, jeśli akurat coś Ci wyskoczyło :)
"Nie rozumiem jak to pomoże mi osiągnąć moje cele"
Praktycznie każda osoba sukcesu miała swojego mentora i grupę wsparcia. Magicznie wręcz, jakby przez dyfuzję, przesiąkamy nawykami i wiedzą tych w okół nas. Akademia daje Ci możliwość otoczyć się podobnymi ludźmi, którzy dążą do tego samego co Ty!
"Stare nawyki i tak wszystko zniszczą" 
Rozpracowanie starych nawyków to banalna sprawa :) wystarczy, że zrozumiesz mechanizmy nimi rządzące i zaaplikujesz to w życie. Wszystko to zamierzam Ci pokazać w jednym z modułów Akademii!
"Mam już dość wiedzy, chciałbym raczej zacząć działać"
Właśnie dla Ciebie jest ten program, napakowany strategiami gotowymi do aplikacji przez kogoś z taką ochotą do działania :)
"Potrzebuję konkretów, a nie gadania"
Dostaniesz tyle konkretów, że nie będzie za bardzo kiedy o tym mówić!
"Nie wiem do końca co chciałbym osiągnąć"
Nie ma problemu, po pierwszych dniach pobytu w Akademii gwarantuję Ci, że Cię oświeci i wyklarujesz swoje cele :)
Bla,bla,bla bo blablabla...
Prawda jest taka, że zawsze znajdziesz wymówkę jeśli chcesz :) Zatem skup energię na czymś innym i podejmij działanie, bo nie ryzykujesz nawet złotówki!

W końcu możesz się wypisać w każdej chwili, a gwarancja nadal Cię obejmuje!
Copyright 2018 Dorota Filipiuk