Jeśli chcesz żyć lepiej niż teraz, musisz korzystać z lepszych narzędzi i mieć lepsze nawyki. Techniki motywacyjne to strata czasu!!!

Chcesz być wytrwały, mieć rewelacyjne nawyki, silną wolę i realizować swoje cele z ogromną motywacją???

Chcę dołączyć do Akademii i ruszyć z miejsca!

Wiesz, że jeśli dziś nic nie zmienisz w swoim życiu, za rok będzie wyglądało tak samo (albo gorzej)...

ZMIEŃ TO!

Staniesz się osobą jaką zawsze chciałeś być- pewną siebie, spokojną, zmotywowaną, z jasnym planem działania.

Zyskasz równowagę we wszystkich najważniejszych obszarach swojego życia, tak aby każdy z nich był dla Ciebie powodem do radości!

Mądrze osiągasz zamierzone cele- wiesz czego chcesz, wiesz jak to zrealizować. Nie odkładasz tego na później, nie tracisz motywacji, masz jasny plan

Wiesz, że otaczając się wspierającymi ludźmi, mentorem i krok po kroku zmieniając swoje nawyki:

Widzisz efekty swoich działań na każdym polu- zmiana nawyków ma Ci pomóc realnie zmienić swoje życie. Dostaniesz 100% PRAKTYCZNYCH narzędzi!

ZMIEŃ SWOJE NAWYKI A ZMIENISZ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ!

Nawyki a nie motywacja są kluczem do tego, abyś realizował w życiu to co chcesz!

Ludzie marzą o permanentnej motywacji i zmianie swojego życia na lepsze. Jak się okazuje, to co najbardziej wpływa na to jak robisz postępy to: posiadanie mentora, wsparcie ludzi takich jak Ty i genialne nawyki, dzięki którym możesz zapomnieć o motywacji ;)


Dlatego właśnie stworzyłam Akademię Efektywności, która pomoże Ci ruszyć z miejsca i żyć życiem o jakim marzysz!

Co otrzymasz dołączając do Akademii Efektywności?

MASZ BEZTERMINOWY DOSTĘP DO 12-MIESIĘCZNEGO PROGRAMU METAMORFOZY TWOJEJ EFEKTYWNOŚCI:

każdego miesiąca dostajesz dostęp do 6 najlepszych nawyków ludzi sukcesu w 6 obszarach życia: obszar poznania siebie, abyś nie działał już po omacku, obszar efektywnej pracy, efektywnej nauki, rewelacyjnych relacji z innymi ludźmi, obszar zdrowia i rozwoju osobistego.


Na specjalnej platformie e-learningowej masz dostęp do filmów, ćwiczeń, testów i wielu materiałów, dzięki którym zobaczysz niesamowite efekty!


W sumie masz dostęp aż do 72 wyzwań z filmami i materiałami dodatkowymi!!!

w Akademii stawiamy na rozwijanie najważniejszych kompetencji XXI wieku, które na pewno ułatwią Ci życie, bez względu na to kim jesteś, czym się zajmujesz i w jakim jesteś wieku. W tym celu, każdego miesiąca masz dostęp do 1,5- godzinnego szkolenia online.


W sumie masz dostęp aż do 12 szkoleń z takich tematów jak: zarządzanie finansami, silna wola, motywacja, inteligencja emocjonalna, komunikacja, praca nad przekonaniami, dieta ludzi długowiecznych, kreowanie wizerunku, autoprezentacja, najważniejsze zasady idealnego związku itd.

Akademia Efektywności to również dostęp do Grupy CUDOWNYCH ludzi. Na Grupie możesz dzielić się swoją wiedzą, otrzymać wsparcie od innych a także ode mnie.Mając bezterminowy dostęp do Akademii możesz cały czas korzystać z LIVE'ów, których obecnie jest na akademi ponad 30!

Co mówią inni na temat Akademii:

Zobacz jak wygląda Akademia Efektywności od środka:

Najczęściej zadawane pytania:

Co się stanie jeśli uznam, że Akademia lub Kreator Nawyków nie są dla mnie?

Czy kursy nadają się dla osób, które dużo czytają o rozwoju osobistym?

Napisz do nas maila na [email protected] w ciągu 30 dni od zakupu a oddamy Ci 100% zainwestowanych pieniędzy. Bardzo zależy mi, aby każdy uczestnik Akademii był zadowolony ;)

Oczywiście, że tak! Wszystkie moje kursy skupiają się na PRAKTYCE a nie na przekazywaniu suchych faktów. Z doświadczenia wiem, że dużo osób, które połykają rozwojowe książki i szkolenia nie widzą efektów, bo nie wdrażają w swoje życie nawyków...

Jak długo mogę korzystać z kursów?

A jeśli brakuje mi motywacji i samodyscypliny?

Dostęp do kursów masz nieograniczony! Możesz wyrabiać nawyki w swoim tempie, wracać wielokrotnie do materiałów i korzystać ze wsparcia cudownej Grupy przez wiele lat!

To że brak Ci energii do działania, szybko się zniechęcasz i odkładasz wszystko na później nie wynika z Twojego ,,paskudnego" charakteru! Kiedy poznasz lepiej siebie, zobaczysz jak łatwo jest działać bez ciągłego motywowania się!

Dla osób, które widzą, że stać je na więcej, że mogą być bardziej efektywne, mogą bardziej cieszyć się z życia, uczyć się i pracować lepiej. Te kursy stworzyłam dla ludzi, którzy chcą aby ich życie było fantastyczne!

Dla kogo najbardziej przydadzą się kursy?

Wystarczy, że przynajmniej 3 razy w tygodniu poświęcisz 15 minut na kursy. Możesz je przerabiać w drodze do pracy, podczas śniadania czy czekając w kolejce ;) Pamiętaj, że ,,brak czasu" to kolejny powód dla którego powinieneś dołączyć do Akademii- niebawem dowiesz się dlaczego ;)

A co jeśli nie mam czasu?

Chcę zacząć już TERAZ!