Jedyny tak kompleksowy kurs koncentracji w Polsce!

Zwiększ swoją koncentrację, aby pracować, uczyć się i żyć efektywniej!

7 modułów, które znacznie ułatwią Ci życie

Codziennie jesteśmy bombardowani informacjami z każdej strony. Codzienne nowe newsy ze świata, maile, wiadomości na social mediach, powiadomienia, telefony...


Świat w którym żyjemy nie sprzyja skupieniu uwagi, bez której funkcjonujemy coraz gorzej. 


Najwyższy czas o nią zadbać.

„Zdolność wykonywania pracy głębokiej (tzn. w pełnej koncentracji) staje się coraz rzadsza, tymczasem jej wartość dla naszej gospodarki wzrasta. Dlatego nieliczni, którzy nabędą tę umiejętność i uczynią ją podstawą swego życia zawodowego, odniosą sukces"

CAL NEWPORT

Niestety BRAK KONCENTRACJI ma katastrofalne skutki:

OGROMNA STRATA CZASU


Pracujemy, a ,,robota" nie idzie do przodu, uczymy się a i tak nic nie pamiętamy. Wszystko co robimy zajmuje nam więcej czasu a i tak nie daje tak dobrych efektów jak dużo krótsza praca/nauka w skupieniu.

OBNIŻENIE EFEKTYWNOŚCI


Czy wiesz, że bez koncentracji nie ma mowy o zapamiętywaniu, silnej woli, mądrym podejmowaniu decyzji i świadomym rozwiązywaniu problemów?
Koncentracja to metaumiejętność niezbędna do myślenia!

NIEWYKORZYSTANE MOŻLIWOŚCI


Funkcjonowanie Twojego mózgu ulega pogorszeniu, Ty sam jesteś bardziej sfrustrowany, zmęczony i zestresowany. Bez koncentracji nie możesz wykorzystywać w pełni tego, co umiesz.

Niestety NIE uczymy się jak się uczyć, co ma katastrofalne skutki:

POPEŁNIANIE BŁĘDÓW


,,Nawet po 2,8-sekundowej przerwie uczestnicy badania podwoili swoje wskaźniki błędów. A ich wskaźniki błędów potroiły się po 4,5-sekundowej nieuwadze" podaje Journal of Experimental Psychology.

SPADEK SAMOKONTROLI


im większym wymaganiom musi sprostać uwaga, tym słabiej opieramy się pokusom. Badania sugerują, że epidemia otyłości w krajach rozwiniętych może częściowo wynikać stąd, że będąc rozproszeni, stajemy się bardziej podatni na działanie automatyczne

WYCZERPANIE I STRES


Osoby, które pracują/uczą się/odpoczywają w ciągłej dekoncentracji są narażone na wypalenie, wyczerpanie i stres. Mają też gorszy dostęp do własnych emocji i znacznie obniża się ich zadowolenie z pracy.

Niestety NIE uczymy się jak się uczyć, co ma katastrofalne skutki:

Dlaczego Mistrz Koncentracji to rewelacyjne rozwiązanie?

Mistrz Koncentracji to kurs, który stworzyłam, kiedy zauważyłam, że w każdej ankiecie którą robię uznajecie ,,brak koncentracji", jako najważniejsze wyzwanie.


Zależało mi na tym, aby podejść do tematu bardzo kompleksowo. Nie o to przecież chodzi, aby radzić innym, żeby wyłączyli powiadomienia a ich problem się rozwiąże. Bo tak nie jest.


Zobacz: nawet zamykając się w białym pokoju bez żadnych rozpraszaczy możesz ulegać rozproszeniu swoimi myślami i emocjami.


Ponad pół roku robiłam przegląd badań i zagłębiałam się w najlepsze metody, które możesz zastosować w swoim domu nie wydając majątku na różne urządenia.Zobacz jak wygląda kurs od środka:

W pierwszej sekcji dostajesz proste wskazówki jak pracować z kursem i jak zamieniać w praktykę to, czego się nauczysz.


Sekcja druga to podwalina całego kursu. Pokażę Ci kilka metod jak obecnie wygląda Twoja koncentracja.


Nie tylko zobaczysz nad czym warto popracować, poznacz prawdziwe powody, które za tym stoją ale też poznasz narzędzia, które od razu dadzą Ci efekty!

Trzeci moduł kursu pokaże Ci co wpływa na koncentrację, dlaczego jest ona tak ważna w każdej czynności, którą wykonujemy i co tracisz, kiedy o nią nie dbasz.


Ta sekcja zmotywuje Cię jeszcze bardziej do tego, abyś wdrażała poznane techniki.

W tym module poznacz sposoby na to, jak radzić sobie z różnymi czynnikami zewnętrznymi, które mogą zaburzać Twoją koncentrację np. muzyka, telefony, aplikacje, smartfony, komputer czy inni ludzie.


Znajdziesz tutaj aplikacje, narzędzia, checklisty i sprawdzone sposoby, które możesz wykorzystać od razu.

Nawet jeśli zablokujesz wszystkie aplikacje i odetniesz się zupełnie od bodźców zewnętrznych, możesz mieć trudności z koncentracją.


I właśnie o tym jest ten moduł. Poznacz czynniki wewnętrzne, które wpływają na Twoje skupienie.


Dowiesz się jak zadbać o swoje myśli i emocje, nawyki i przekonania.


Poznasz rewelacyjne narzędzia umysłowe (wraz z treningiem!) i zadbasz o koncentrację nawet  w czasie wolnym.

Ten moduł to zagłębienie się w trudności z koncentracją jakie stoją przed Tobą kiedy pracujesz lub się uczysz.


Poznasz w nim dodatkowe sposoby na organizację pracy/nauki, zarządzanie dystrakcjami i wyrobienie sobie wspierających rytuałów.


Ten moduł przełoży się nie tylko na lepsze skupienie ale również lepszą organizację.

Moduł siódmy pokaże Ci kilka fantastycznych sposobów psychologicznych, które pomogą Ci wdrażać poznane metody w życie.Dlaczego uczenie się jak się uczyć jest tak ważne? Oto kilka korzyści:

Polubisz naukę!

A do tego będziesz się uczył SZYBKO, EFEKTYWNIE I PRZYJEMNIE- a to najprostsza droga, aby stać się ekspertem w dowolnej dziedzinie

Bez względu na to czego się uczysz, robisz to dużo szybciej = oszczędność czasu;

Oszczędzasz czas

Nauka będzie sprawiała Ci przyjemność i satysfakcję= brak nudy i potrzeby ciągłego motywowania się;

Wysoka motywacja

Jesteś najlepszy

Możesz stać się ekspertem w dowolnej dziedzinie dużo szybciej niż inni, bez mozolnej pracy bez efektów jakich oczekujesz;

Rośnie Twoja pewność siebie i zaufanie do swoich umiejętności (niebywale ważny czynnik!);

Wierzysz w siebie

Dużo więcej czytasz, szybciej się rozwijasz, masz świetne przekonania dotyczące nauki- to wszystko pozwala Ci lepiej zarabiać i znacznie ułatwiać sobie życie;

Masz łatwiejsze życie

Wykorzystujesz swój potencjał

Znacznie wzrośnie Twoje skupienie uwagi, kreatywność i wyobraźnia!;

Bez problemu zdasz każdy egzamin- jedyne o czym możesz zapomnieć to o kuciu, zarwanych nocach i stresie;

Wiesz jak się uczyć

Dużo lepiej wykorzystacie kupione książki i uczestnictwo w szkoleniach= oszczędność pieniędzy;

Oszczędność pieniędzy

Kto i jak skorzysta z Mistrza Koncentracji?

Osoby, które się uczą

NIE MA MOWY, ABYŚ UCZYŁ SIĘ EFEKTYWNIE BEZ KONCENTRACJI.


Ten kurs przyda się każdej osobie, która się uczy, czyta, chce świetnie zapamiętywać dbając o swój poziom skupienia.

Osoby, które pracują przed komputerem

Jeśli chcesz pracować SZYBCIEJ, PODEJMOWAĆ LEPSZE DECYZJE, ROBIĆ MNIEJ BŁĘDÓW, potrzebujesz koncentracji.


Kurs pomoże Ci radzić sobie z wyzwaniami stawianymi koncentracji m.in. pracy w open office, ze współpracownikami czy dużą ilością bodźców.

jest Z DOŻYWOTNIM DOSTĘPEM

jest DOSTĘPNY CAŁY CZAS

jest ATRAKCYJNY

Może towarzyszyć Ci przez całe życie!

Możesz go przerabiać kiedy tylko chcesz! Jest dla Ciebie dostępny 7/24/365 i przez całe życie!

Czy wiesz, że kurs:

Zawiera grafiki, filmy, ćwiczenia, testy, ciekawostki, zdjęcia i animacje, które uprzyjemnią Ci naukę? ;)

jest AKTUALIZOWANY

Płacisz raz i cały czas masz dostęp do najnowszej wersji kursu!

Możesz z niego korzystać gdzie tylko chcesz- jadąc do szkoły/pracy, będąc na wakacjach, czekając w kolejce w sklepie itp.

Nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy, nic Ci nie przepada, wszystkie materiały masz w jednym miejscu do których możesz wracać.

Poznaj Dorotę Filipiuk- twórcę Mistrza Koncentracji

,,Cześć! Nazywam się Dorota Filipiuk i od 10 lat pomagam ludziom uczyć się efektywnie, wykorzystując wiedzę na temat tego, jak uczy się nasz mózg.


Jestem psychologiem, trenerem i coachem w trakcie certyfikacji.


Przeprowadziłam ponad 15 tysięcy godzin na sali szkoleniowej i sprzedałam ponad 21 000 kursów online.


Chcę pomóc i Tobie, abyś tak jak moi Kursanci uczył się jak Geniusz!"

Dorota jest współautorką produktów wspierających proces diagnozy i rozwoju potencjału zdolnych gimnazjalistów, prelegentką na licznych konferencjach i gościem w wielu podcastach. Prowadzi kanał w serwisie YouTube i podcast ,,Efektywność Osobista".


Dorota przez 8 lat prowadziła szkolenia dla uczniów, studentów, rodziców, nauczycieli, firm i instytucji na temat technik nauki i efektywności osobistej.


Jej artykuły znajdziesz m.in. w Wysokich Obcasach, Forbes'ie czy Estate. Była wykładowcą na dwóch uczelniach wyższych, prowadziła szkolenia m.in. dla MAN, Stella i Bank Polski.


W podróży dookoła świata założyła 2 firmy online. Jest szczęśliwą mamą Kornelki, pasjonatką zdrowego stylu życia. W wolnych chwilach kocha malować i uprawiać aerial yogę.

Dołączając do Mistrza Koncentracji otrzymujesz GWARANCJĘ SATYSFAKCJI!


Jestem pewna, że będziesz absolutnie zachwycony tym programem. Jeśli jednak uznasz, że nie jest dla Ciebie, napisz do nas na biuro@dorotafilipiuk.pl do 14 dni od zakupu a zwrócimy Ci 100% inwestycji!

Zastanawiam się nad kupnem, bo...

... nie wiem czy mi się to opłaci...

Ludzie cały czas szukają sposobów na pomnożenie czasu. Zła wiadomość jest taka, że nie da się tego zrobić. Możemy jednak efektywniej wykorzystywać czas, który mamy (patrz: osoby, które odnoszą sukcesy). Ucz się przynajmniej 2x szybciej a z pozostałym czasem zrób co chcesz: odpoczywaj lub doskonal się dalej.

Nie wiem czy należysz do osób, które swoje pieniądze inwestują, czy wydają na kolejne buty. Nie wiem na ile wyceniasz godzinę swojej pracy i czy chcesz zarabiać więcej, stając się ekspertem w swojej dziedzinie, mając też czas na odpoczynek.

Wiem jedno: uczyć będziemy się przez całe życie a bez efektywnych narzędzi nawet 80% informacji jakie przyswajasz (z książek, szkoleń itd.) ulotni się z Twojej głowy w ciągu... 24 godzin!

... może zacznę od czytania książek na ten temat...

Czy wiesz, że większość moich Kursantów (ponad 16 000 osób!) to Osoby, które przeczytały przynajmniej 1 książkę na temat efektywnej nauki?


Mimo, że książki są bardzo pomocne w naszym życiu (sama czytam każdego dnia) to jednak

nie są najlepszym sposobem na wdrażanie wiedzy w praktykę ;/

Gdyby tak było zamiast iść do dietetyka/lekarza/trenera personalnego/psychologa itd. wystarczyłoby przeczytać kilka książek lub obejrzeć film na YouTube.